Walther CO² - 12g Spezialkapseln
Item No: PBZ135
EUR 9,50
In stock
Ersatzmagazin für Crosman AK1.
Full Auto Magazine (BB)
CO² Kapseln sind nicht enthalten!
With the Crosman Full Auto AK1 BB air rifle firing 1400 rounds per minute you might want to pick up a few of these AK1 Magazines!
This extra mag spring feeds 25 BBs for rapid-fire action and houses two Powerlet CO2 cartridges.
Experience uninterrupted rapid-fire action with this Crosman Magazine. Keep the action going!
| Title | Ersatzmagazin für Crosman AK1 Full Auto Magazine (BB) |
|---|---|
| Length | 240mm |
| Item No | LDGM123 |
| Producer | Crosman |
| Caliber | 4,5mm BB |
| Magazine capacity | 25 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 471g |
| Type/Batch/Serial No. | CAKFAM |
LIMEX GmbH
Gewerbepark Draubogen 2
9162 Strau, A
info@limex-defence.com