Walther CO² - 12g Spezialkapseln
ArtNr: PBZ135
EUR 9,50
Lagernd
Ersatzmagazin für Crosman AK1.
Full Auto Magazine (BB)
CO² Kapseln sind nicht enthalten!
With the Crosman Full Auto AK1 BB air rifle firing 1400 rounds per minute you might want to pick up a few of these AK1 Magazines!
This extra mag spring feeds 25 BBs for rapid-fire action and houses two Powerlet CO2 cartridges.
Experience uninterrupted rapid-fire action with this Crosman Magazine. Keep the action going!
| Beschreibung | Ersatzmagazin für Crosman AK1 Full Auto Magazine (BB) |
|---|---|
| Länge | 240mm |
| ArtNr | LDGM123 |
| Hersteller | Crosman |
| Kaliber | 4,5mm BB |
| Magazinkapazität | 25 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 471g |
| Typen/Chargen/Serien Nr. | CAKFAM |
LIMEX GmbH
Gewerbepark Draubogen 2
9162 Strau, A
info@limex-defence.com