0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Softair // Accessory // AMMUNITION // 0,20g // Walther Premium Munition im Behälter 0,20g - 5.000 //
Walther Premium Munition im Behälter 0,20g - 5.000
Item No: MUN424
In stock
EUR 14,95
EUR 11,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Walther Premium Munition im Behälter
mit Schraubverschluss. 0,20g - 5.000 BB
| Title | Walther Premium Munition im Behälter 0,20g - 5.000 |
|---|---|
| Length | 120mm x 120mm |
| Item No | MUN424 |
| Producer | WALTHER |
| Caliber | 6mm |
| Pieces | 5000 |
| Weight | 1072g |
| Type/Batch/Serial No. | 2.5679 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de