SILIKONÖLSPRAY 520ml
Item No: PBZ220
EUR 7,90
In stock
| Ersatzmagazin für WE Hi Capa 3.8.Velociraptor/Brontosaurus. |
| Title | Magazin für GBB WE 3.8 Velociraptor/Brontosaurus |
|---|---|
| Length | 125mm |
| Item No | MAGWGB376 |
| Type | Gasblowback |
| Producer | WE |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 24 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 268g |
GF Corp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Jana Długosza 42-46
51-162 Wrocław, P
b2b@gfcorp.pl