0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Softair // Accessory // MAGAZINES // Rifles | SMG CO² // Ersatzmagazin für Swiss Arms Protector //
Ersatzmagazin für Swiss Arms Protector
Item No: MAWGC07
Sold out
EUR 44,90
EUR 29,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
1x Ersatzmagazin für Swiss Arms Protector(Art. Nr.280529+280530)
| Title | Ersatzmagazin für Swiss Arms Protector |
|---|---|
| Length | 169mm |
| Item No | MAWGC07 |
| Producer | Swiss Arms |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 40 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 448g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com