SCHUTZBRILLE Bolle
Item No: Z849
EUR 9,00
Sold out
The CZ 75D Compact series is a top product in its class. The modern tactical design incorporates features like rubber grip for better control, protective magazine base and a lower rail for any rail-mounting accessory. This fully licensed pistol by Ceska Zbrojovka is a very accurate replica of the real-steel CZ 75 D Compact. Inkl. 100 BB.
| Title | CZ75D Compact |
|---|---|
| Length | 185mm |
| Item No | W283 |
| Marksmanship | ca. 8m |
| HopUp | Ja |
| Producer | ASG |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 13 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 465g |
| Joule | 0,4 |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com