SCHUTZBRILLE Bolle
ArtNr: Z849
EUR 9,00
Ausverkauft
The CZ 75D Compact series is a top product in its class. The modern tactical design incorporates features like rubber grip for better control, protective magazine base and a lower rail for any rail-mounting accessory. This fully licensed pistol by Ceska Zbrojovka is a very accurate replica of the real-steel CZ 75 D Compact. Inkl. 100 BB.
| Beschreibung | CZ75D Compact |
|---|---|
| Länge | 185mm |
| ArtNr | W283 |
| Treffsicherheit | ca. 8m |
| HopUp | Ja |
| Hersteller | ASG |
| Schusskapazität | 1 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 13 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 465g |
| Joule | 0,4 |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com