KA 0,20g Munition im Sack-5000
Item No: MUN421
EUR 14,90
In stock
| Title | Beretta MOD. 92 FS PSS |
|---|---|
| Length | 215mm |
| Item No | W225 |
| Marksmanship | ca. 10m |
| Producer | Umarex |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 14 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 630g |
| Type/Batch/Serial No. | 2.6408 |
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de