GREENGAS+ für Gaswaffen 1000ml
Item No: MUN460
EUR 10,00
In stock
| Title | WE BULLDOG Dual Tone |
|---|---|
| Length | 203mm |
| Item No | WGB396 |
| Marksmanship | ca. 15m |
| Type | Gasblowback |
| HopUp | Ja-verstellbar |
| Producer | WE |
| Meter/second | 91 |
| Shootingcapacity | semiautomatik |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 24 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 933g |
GF Corp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Jana Długosza 42-46
51-162 Wrocław, P
b2b@gfcorp.pl