KA 0,25g Munition im Sack-4000
Item No: MUN433
EUR 15,90
In stock
M9A1 Samurai Edge SILVER Version. Gasblowbackversion in Vollmetallausführung.
| Title | WE M92 Samurai Edge SILVER Style |
|---|---|
| Length | 216mm |
| Item No | WGB321 |
| Marksmanship | ca. 15m |
| Type | Gasblowback semiauto |
| HopUp | Ja - verstellbar |
| Producer | WE |
| Meter/second | 95 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 27 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1056g |
| Type/Batch/Serial No. | W2058S |
Jolly Softair
Strada dei Censiti, 3/A
47891 Rovereta, RSM
info@jollysoftair.com