SCHUTZBRILLE Bolle
Item No: Z849
EUR 9,00
Sold out
| Title | Shot Gun MS Metall |
|---|---|
| Length | 776/895mm |
| Item No | W170 |
| Marksmanship | ca.12m |
| Type | manuell |
| HopUp | Ja-verstellbar |
| Producer | Swiss Arms |
| Meter/second | 87 |
| Shootingcapacity | 1x3 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 30 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 2900g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com