KA 0,20g Munition im Sack-5000
Item No: MUN421
EUR 14,90
In stock
| Title | Franchi Tactical |
|---|---|
| Length | 510mm |
| Item No | W172 |
| Marksmanship | ca.12m |
| HopUp | Ja-verstellbar |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 14 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 854g |