KA 0,20g Munition im Sack-5000
ArtNr: MUN421
EUR 14,90
Lagernd
| Beschreibung | Franchi Tactical |
|---|---|
| Länge | 510mm |
| ArtNr | W172 |
| Treffsicherheit | ca.12m |
| HopUp | Ja-verstellbar |
| Schusskapazität | 1 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 14 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 854g |