Umarex 6mm Platzpatronen(100)
Item No: SS203
EUR 13,90
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschusspistole 6mm mit 6-Schuss Magazin, inkl. 15mm Abschußbecher.
Perfekt zum abfeuern von 15mm Signalmunition!
| Title | GP1 S |
|---|---|
| Length | 100mm |
| Item No | SS134B |
| Type | Schreckschuss |
| Producer | Record |
| Shootingcapacity | 2 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 6 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 215g |
Record Firearms GmbH
Eisenbahnstr. 16a
58739 Wickede/Ruhr, D
info@record-firearms.de