0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Revolver // ZORAKI // Zoraki R1 6" Chrom //
Zoraki R1 6" Chrom
Item No: SS152
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Sold out
No shipping
EUR 219,90
EUR 209,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Schreckschuss/Tränengasrevolver 9mm sowie 9mm PAK inkl.15mm Becher.
Siehe auch: http://www.atakarms.com/default.html?bL=sH1&gR=oK&id=72&cat=1&sid=232169135&l=lang1
| Title | Zoraki R1 6" Chrom |
|---|---|
| Length | 275mm |
| Item No | SS152 |
| Producer | ZORAKI |
| Caliber | 9mm/9mm PAK |
| Magazine capacity | 6 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 839g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
ISSC Handels GmbH
Kasernstr. 22
4910 Ried im Innkreis, A
office@issc.at

