0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Pistols // RÖHM // Röhm VECTOR CP1 Camouflage //
description
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl.15mm Becher.
| Title | Röhm VECTOR CP1 Camouflage |
|---|---|
| Length | 180mm |
| Item No | SS149 |
| Producer | Röhm |
| Caliber | 9mm PA |
| Magazine capacity | 13 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 694g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de