0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Pistols // RÖHM // Röhm RG 96 MATCH //
Röhm RG 96 MATCH
Item No: SS142
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 239,90
EUR 229,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl. eingebauten 15mm Becher.
| Title | Röhm RG 96 MATCH |
|---|---|
| Length | 255mm |
| Item No | SS142 |
| Producer | Röhm |
| Caliber | 9mm PA |
| Magazine capacity | 9 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 944g |
| Type/Batch/Serial No. | 701.02.02 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de