0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Pistols // RECK // Reck Goliath //
Reck Goliath
Item No: SS31
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Sold out
No shipping
EUR 89,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
- Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl.15mm Becher.
| Title | Reck Goliath |
|---|---|
| Length | 135mm |
| Item No | SS31 |
| Producer | RECK |
| Caliber | 9mm PAK |
| Magazine capacity | 4 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 419g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de