0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Pistols // EKOL // EKOL Firat Magnum Nickel //
EKOL Firat Magnum Nickel
Item No: SS23N
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Sold out
No shipping
EUR 159,00
EUR 139,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK inkl.15mm Becher.
Mit PTB Zulassung!
Der zuverlässige vernickelte Gas-Signal-Pistole wurde sehr hochwertig verarbeitet. Diese verfügt über einen Double-Action-Abzug, eine Flügelsicherung, Rahmen,Schlitten und Griffstück aus Metall und Griffschalen aus schlagfestem Kunststoff.
Die Lieferung erfolgt inkl. Koffer, Zusatzlauf für Pyrotechnik und Reinigungsbürste.
| Title | EKOL Firat Magnum Nickel |
|---|---|
| Length | 215mm |
| Item No | SS23N |
| Producer | Ecol |
| Caliber | 9mm |
| Magazine capacity | 15+1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1124g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
ColombiSports
13 Rue Gustave Eiffel
30620 Aubord
info@colombisports.com

