Wadie 9mm PAK Supra-Pfefferpatronen
Item No: SS223
EUR 19,90
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK inkl.15mm Becher und 2 Magazinen.
Die Ekol Botan Gaspistole ist eine kleine leichte halbautomatische Verteidigungspistole.
Diese Gaspistole ist auch perfekt für Frauen für ihre sehr einfache Bedienung,
geringes Gewicht und Größe geeignet.
| Title | EKOL BOTAN Chrome + extra Magazin |
|---|---|
| Length | 125mm |
| Item No | SS24A |
| Producer | Ekol |
| Caliber | 9mm |
| Magazine capacity | 6+1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 458g |
| Type/Batch/Serial No. | EK0008 |
ColombiSports
13 Rue Gustave Eiffel
30620 Aubord
info@colombisports.com