Wadie 9mm PAK Supra-Pfefferpatronen
Item No: SS223
EUR 19,90
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl.15mm Becher.
| Title | Colt Double Eagle CC Nickel |
|---|---|
| Length | 186mm |
| Item No | SS11 |
| Producer | Umarex |
| Caliber | 9mm PAK |
| Magazine capacity | 8 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1088g |
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de