0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Optic | Laser | Red Dot // Laser // JG-4A Red Laser //
description
Red Laser mit Spiralkabelflachschalter passend für Weaver/Picatinny Schienen.
Batterie ist enthalten, ohne Beschreibung.
Class: 3A
output: <5mW
wavelength: 630-680nm
| Title | JG-4A Red Laser |
|---|---|
| Length | 112mm |
| Item No | OPT782 |
| Producer | LXGD |
| Batterytype | CR123A |
| Volt | 3V |
| Pieces | 1 |
| Weight | 185g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
SCHUNKO KG
Aspernbrückengasse 4 - 6
1020 WIEN, A
info@softair.at

