Umarex Cobra Spitz glatt 4,5mm (500)
Item No: LD204
EUR 6,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Starke Knikklaufpistole mit abnehmbarer Schulterstütze. 4,5mm Diabolo.
| Title | SWISS ARMS Fire Pistol (7,5J) |
|---|---|
| Length | 370/760mm |
| Item No | LDP109 |
| Producer | SWISS ARMS |
| Meter/second | 153 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1706g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com