Umarex MOSQUITO 4,5mm (500)
Item No: LD200
EUR 5,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Kipplauf Pistole- 4,5mm Diabolo
| Title | RUGER Mark I |
|---|---|
| Length | 361mm |
| Item No | LDP101 |
| Type | manuell |
| Producer | RUGER |
| Meter/second | 150 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1190g |
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de