0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // Cocking Rifles // SWISS ARMS // SA TAC1 Nitro Black/Blue inkl. 4x32 Scope (19,9oule) DEFEKT!! //
SA TAC1 Nitro Black/Blue inkl. 4x32 Scope (19,9oule) DEFEKT!!
Item No: LDG39BD
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 179,90
EUR 99,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Das robuste Modell mit Nitrosystem im klassischem Knicklaufsystem,
hat 19,9 Joule und ist mit einem Allwetter-Lochschaft sowie einer schockabsorbierenden Schaftkappe aus Gummi ausgerüstet.
Ein Zielfernrohr 4 x 32 ist im Lieferumfang enthalten.
Defekt! Dieses neue Gewehr lässt sich
nicht spannen(Feder?)
Etwas für Bastler, Ersatzteillager oder Film/Theater. Umtausch ist ausgeschlossen!
| Title | SA TAC1 Nitro Black/Blue inkl. 4x32 Scope (19,9oule) DEFEKT!! |
|---|---|
| Length | 1100mm |
| Item No | LDG39BD |
| Type | Manuell |
| Producer | Swiss Arms |
| Meter/second | max. 360 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3100g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com


