JSB 4,50mm Straton(500)
Item No: LD152
EUR 18,50
Sold out
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Das robuste Modell mit klassischem Knicklaufsystem hat 19,5 Joule und ist mit einem Verstellbaren Schaft sowie einer höhenverstellbaren Bakke ausgestattet.
Verstellbare Kimme/Korn mit Fiberoptik-rot/Kimme und grün/Korn.
Ein Zielfernrohr 4 x 32 ist im Lieferumfang enthalten.
| Title | SA 1200 Tactical Tan inkl. 4x32 Scope (19,5Joule) |
|---|---|
| Length | 1092mm |
| Item No | LDG33T |
| Type | Manuell |
| Producer | Swiss Arms |
| Meter/second | max. 360 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3500g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com