0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // Cocking Rifles // CROSMAN // Crosman Mag-Fire Trailhawk NP Elite inkl. 3-9x40 ZF(17J) //
Crosman Mag-Fire Trailhawk NP Elite inkl. 3-9x40 ZF(17J)
Item No: LDG21-45
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 299,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Mag-Fire Kipplaufgewehr mit Echtholzschaft und dem neuen Nitro Piston Elite und ca. 17 Joule,
(70% weniger Geräusche als bei einem Standard Kipplaufgewehr-durch komprimiertem Nitrogen statt einer Feder)
4,5mm Diabolo. Wird mit einem 3-9x40 Zielfernrohr geliefert!
Siehe auch: https://www.crosman.com/crosman-mag-fire-trailhawk
| Title | Crosman Mag-Fire Trailhawk NP Elite inkl. 3-9x40 ZF(17J) |
|---|---|
| Length | 1190mm |
| Item No | LDG21-45 |
| Type | Manuell |
| Producer | Crosman |
| Meter/second | 300 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 4,5mm |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3490g |
| Joule | 17 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl


