0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // Cocking Rifles // CROSMAN // Crosman FURY NP inkl. 4x32 ZF (24Joule) //
Crosman FURY NP inkl. 4x32 ZF (24Joule)
Item No: LDG17
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Sold out
No shipping
EUR 289,00
EUR 219,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Kipplaufgewehr(bis zu 70% weniger Geräusche als bei einem Standard Kipplaufgewehr-durch komprimiertem Nitrogen statt einer Feder) inkl. 4x32 Zielfernrohr.
24 Joule und Kunstoffschaft- 4,5mm Diabolo
Siehe auch:http://www.crosman.com/airguns/air-rifles/fury-np-177
| Title | Crosman FURY NP inkl. 4x32 ZF (24Joule) |
|---|---|
| Length | 1135mm |
| Item No | LDG17 |
| Type | Manuell |
| Producer | Crosman |
| Meter/second | max. 365 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3053g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl


