Swiss Arms 4,5mm Match (500)
Item No: LD206
EUR 5,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Pumpactiongewehr inkl. 4x35 Zielfernrohr.
11 Joule und Kunstoffschaft- 4,5mm Diabolo oder Stahl BB.
200 BB Reservoir.
Siehe auch: https://www.crosman.com/classic-2100-177
| Title | Crosman 2100X inkl. 4x15 ZF (11Joule) |
|---|---|
| Length | 979mm |
| Item No | LDG27 |
| Type | Manuell |
| Producer | Crosman |
| Meter/second | max. 244 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 4,5mm BB/Diabolo |
| Magazine capacity | 1/17/200 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1979g |
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl