4,5mm Stahlrundkugeln (1500)
Item No: LD161
EUR 7,90
Sold out
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
CO² Vollmetall Pistole mit Blowbackfunktion und Brückenmontage- 4,5mm Stahlrundkugeln. Dieses Pistole wird mit 2 Magazinen ausgeliefert!
| Title | Tanfoglio Gold Custom Eric Grauffel Blowback Vollmetall + extra Magazin |
|---|---|
| Length | 214mm |
| Item No | LDP108 |
| Type | CO² |
| HopUp | Ja |
| Producer | KWC |
| Meter/second | 91 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 20 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1395g |
GF Corp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Jana Długosza 42-46
51-162 Wrocław, P
b2b@gfcorp.pl