0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // CO² Pistols // SIG SAUER // SIG SAUER SP2022 mit Metallschlitten //
SIG SAUER SP2022 mit Metallschlitten
Item No: LDP57
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 99,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
CO² Pistole mit Metallschlitten - 4,5mm Stahlrundkugel
| Title | SIG SAUER SP2022 mit Metallschlitten |
|---|---|
| Length | 186mm |
| Item No | LDP57 |
| Type | CO² |
| Producer | KWC |
| Meter/second | 130 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 23 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 752g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
GF Corp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Jana Długosza 42-46
51-162 Wrocław, P
b2b@gfcorp.pl