0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // CO² Pistols // H&K // H&K USP Vollmetall //
H&K USP Vollmetall
Item No: LDP40
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 119,90
EUR 109,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
CO² Pistole Vollmetall - 4,5mm Stahlrundkugeln
| Title | H&K USP Vollmetall |
|---|---|
| Length | 197mm |
| Item No | LDP40 |
| Type | CO² |
| Producer | Heckler & Koch |
| Meter/second | 130 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 22 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1012g |
| Type/Batch/Serial No. | 5.8100 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de