Kartonzielscheiben 14x13 (250)
Item No: ZS856
EUR 14,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
CO² Pistole mit Metallschlitten - 4,5mm Stahlrundkugeln
<3 Joule
| Title | Heckler & Koch VP9 Tungsten Gray |
|---|---|
| Length | 185mm |
| Item No | LDP140G |
| Type | CO² |
| Producer | Heckler & Koch |
| Meter/second | 115 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 18 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 646g |
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de