4,5mm Stahlrundkugeln (3000)
Item No: LD208
EUR 11,00
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
CO² Pistole mit Metallschlitten - 4,5mm Stahlrundkugeln
| Title | GRANDPOWER X-Calibur |
|---|---|
| Length | 210mm |
| Item No | LDP115 |
| Type | CO² |
| Producer | Grandpower |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 18 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 910g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com