0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // CO² Pistols // GAMO // Gamo PT23 with Laser //
description
CO² Pistole - 4,5mm Stalrundkugeln.
Inklusive Laser mit Flachschalter, 250 Schuss BB und 1 stk CO² Kapsel.
| Title | Gamo PT23 with Laser |
|---|---|
| Length | 212mm |
| Item No | LDP37 |
| Type | CO² |
| Producer | GAMO |
| Meter/second | 125 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 10 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 502g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
GTML GmbH
Ehring 7
5112 Lamprechtshausen, A
office@gtml.at

