Walther CO² - 12g Spezialkapseln
Item No: PBZ135
EUR 9,50
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
CO² Pistole mit Metallschlitten und Seriennummer - 4,5mm Stahlrundkugel. ca 2,1 Joule
| Title | Bersa BP9CC mit Metallschlitten |
|---|---|
| Length | 168mm |
| Item No | LDP148 |
| Type | CO² |
| Producer | ASG |
| Meter/second | 110 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 20 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 610g |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com