Walther CO² - 12g Spezialkapseln
Item No: PBZ135
EUR 9,50
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
CO² Pistole Full Metal - 4,5mm Stahlrundkugel
Bis zu 150 BB mit einer CO² Kapsel.
| Title | P84 Vollmetall |
|---|---|
| Length | 175mm |
| Item No | LDP09 |
| Type | CO² |
| Producer | Cybergun |
| Meter/second | 110 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 20 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 739g |
| Joule | 1,9 |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com