0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // CO² Rifles // UMAREX // Umarex MORPH 3X //
description
CO² Gewehr/Pistole - 4,5mm Stahlrundkugeln. 12g CO² Kapsel.
| Title | Umarex MORPH 3X |
|---|---|
| Length | 980mm |
| Item No | LDG98 |
| Type | CO² |
| Producer | Umarex |
| Meter/second | 130 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 30 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1115g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de