0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Softair // Accessory // LOADING AIDS // BB Loader 200(clear) //
description
Ergonomisch geformter BB Loader für bis zu 200 stk BB.Passend für fast alle AEG,Gasblowback,Revolver und manuelle Magazine.
| Title | BB Loader 200(clear) |
|---|---|
| Length | 160mm |
| Item No | ZD941 |
| Producer | King Arms |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 200 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 52g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com