Auto-stop Balance charger, LiPo/LiFe, EU-version
Item No: AKK735A
EUR 39,90
In stock
| Title | Lipo 7,4V 30C 1000mAh Li-Poly Akku |
|---|---|
| Length | 59x30x16mm |
| Item No | AKK685 |
| Producer | ASG |
| Batterytype | Li-Poly |
| Volt | 7,4V |
| Pieces | 1 |
| Weight | 54g |
| Mah | 1000 |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com