0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Softair // Accessory // BATTERY PACK | BATTERIES | CHARGER // Battery Packs // Intellect 8,4V 3000mah Typ Large //
Intellect 8,4V 3000mah Typ Large
Item No: AKK695
In stock
EUR 49,90
EUR 39,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Dieser Akku von Intellect ist für alle Elektrogewehre geeignet die einen "Large" Akku benötigen.
Dieser Akku hat einen standard Tamiya Stecker.
| Title | Intellect 8,4V 3000mah Typ Large |
|---|---|
| Length | 154x45x23mm |
| Item No | AKK695 |
| Producer | Swiss Arms |
| Batterytype | Nickelmetallhydrid |
| Volt | 8,4V |
| Pieces | 1 |
| Weight | 390g |
| Mah | 3000 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com