KA 0,20g Munition im Sack-5000
Item No: MUN421
EUR 14,90
In stock
| Title | Taurus PT92 mit Metallschlitten |
|---|---|
| Length | 214mm |
| Item No | W218 |
| Marksmanship | ca. 10m |
| HopUp | Ja |
| Producer | KWC |
| Meter/second | 78 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 12 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 556g |
| Joule | 0,6 |
GF Corp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Jana Długosza 42-46
51-162 Wrocław, P
b2b@gfcorp.pl