KA 0,20g Munition im Sack-5000
Item No: MUN421
EUR 14,90
In stock
| Title | Tokyo Marui Dezert EAGLE 50AE |
|---|---|
| Length | 268mm |
| Item No | W272 |
| Marksmanship | ca. 10m |
| Producer | Marui |
| Meter/second | 60 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 15 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 412g |
RWA Europe
Calle Bergueda n15, nave 8A
08130 Santa Perpetua de Mogoda, ES
sales.eu@rwa-group.com