Umarex 6mm Platzpatronen(100)
Item No: SS203
EUR 13,90
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Single Action Schreckschusspistole 6mm, inkl. 15mm Abschußbecher(integriert)
Perfekt zum abfeuern von 15mm Signalmunition!
| Title | B1 S |
|---|---|
| Length | 125mm |
| Item No | SS134S |
| Type | Schreckschuss |
| Producer | Record |
| Shootingcapacity | 2 |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 2 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 230g |
| Type/Batch/Serial No. | 9906.00.00.01 |
Record Firearms GmbH
Eisenbahnstr. 16a
58739 Wickede/Ruhr, D
info@record-firearms.de