GÜRTELHOLSTER für Dan Wesson 2,5"/4"
Item No: HOL784
EUR 21,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschuss/Tränengasrevolver 9mm sowie 9mm PAK inkl.15mm Becher.
Siehe auch: http://www.atakarms.com/en/Urunler.aspx?id=4
| Title | Zoraki R1 2,5" Chrom |
|---|---|
| Length | 186mm |
| Item No | SS159 |
| Producer | ZORAKI |
| Caliber | 9mm/9mm PAK |
| Magazine capacity | 6 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 670g |
ISSC Handels GmbH
Kasernstr. 22
4910 Ried im Innkreis, A
office@issc.at