0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Revolver // ME // 38 Magnum Nickel //
description
Schreckschuss/Tränengasrevolver 9mm inkl.15mm Becher.
| Title | 38 Magnum Nickel |
|---|---|
| Length | 210mm |
| Item No | SS127 |
| Producer | ME |
| Caliber | 9mm |
| Magazine capacity | 5 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 624g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Cuno Melcher ME-Sportwaffen GmbH & Co. KG
An den Eichen 20-22
42699 Solingen, DE
info@me-sportwaffen.de