Wadie 9mm PAK Supra-Pfefferpatronen
Item No: SS223
EUR 19,90
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschuss/Tränengas Pistole 9mm PAK
inkl. 15mm Abschussbecher!
| Title | Kimar PK4 |
|---|---|
| Length | 195mm |
| Item No | SS119 |
| Producer | Kimar |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 9mm PAK |
| Magazine capacity | 8 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 900g |
| Type/Batch/Serial No. | KI0013 |
ColombiSports
13 Rue Gustave Eiffel
30620 Aubord
info@colombisports.com