Titan 9mm PAK Platzpatronen(75)
Item No: SS211-75
EUR 24,50
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl.15mm Becher.
Siehe auch: http://www.atakarms.com/default.html?bL=sH1&gR=oK&id=61&cat=1&sid=242016574&l=lang1
| Title | Zoraki 918 Titan 9mm PAK |
|---|---|
| Length | 220mm |
| Item No | SS160T |
| Type | semi |
| Producer | ZORAKI |
| Caliber | 9mm PAK |
| Magazine capacity | 18 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 862g |
| Type/Batch/Serial No. | Z918GTP |
ISSC Handels GmbH
Kasernstr. 22
4910 Ried im Innkreis, A
office@issc.at