0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Pistols // RÖHM // Röhm VECTOR CP1 Schwarz //
Röhm VECTOR CP1 Schwarz
Item No: SS148
Sold out
EUR 169,90
EUR 159,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl.15mm Becher.
| Title | Röhm VECTOR CP1 Schwarz |
|---|---|
| Length | 180mm |
| Item No | SS148 |
| Producer | Röhm |
| Caliber | 9mm PA |
| Magazine capacity | 13 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 694g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de