0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Blank Guns // Pistols // RÖHM // Röhm RG 88 Nickel //
description
Schreckschuss/Tränengaspistole 9mm PAK. inkl. eingebauten 15mm Becher.
| Title | Röhm RG 88 Nickel |
|---|---|
| Length | 159mm |
| Item No | SS143 |
| Producer | Röhm |
| Caliber | 9mm PA |
| Magazine capacity | 7 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 596g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de

